Telefon

(0282) 673 69 10

Adres

Alipaşa Mah. 19 Mayıs Cd. No:8 Çorlu/Tekirdağ

C-Leg Mikro İşlemcili Diz Üstü Protezi

C-Leg Mikro İşlemcili Diz Üstü Protezi

C-Leg Mikro İşlemcili Diz Üstü Protezi

C-Leg  Mikro İşlemcili Diz Üstü Protezi
- Tamamen mikroişlemci kontrollü diz eklemi
- Çok yüksek güvenlik ve dinamik
- Doğal yürüyüş hareketi
- Farklı yürüyüş hızlarında ve farklı zeminler üzerinde güvenli, ahenkli yürüyüş
- Yeni C-Leg'de kablosuz uzaktan kontrol ve ilave durma modu
- Üç yıllık garanti ve 24 aydan sonra ücretsiz servis bakımı
- C-Leg mobilite garantisi    
Hayatın tadını çıkartın – alışveriş merkezlerinin koridorlarından sorunsuz geçebilir, arkadaşlarınızla parkta bisiklet sürebilir veya dağlarda yürüyüşe çıkabilirsiniz. C-Leg ile günlük aktivitelerinizi yerine getirebilirsiniz. Çünkü mikroişlemci kontrollü ilk diz eklemi tüm yürüyüş esnasında gerçek zamanda kumanda edilir. Bunun anlamı eş zamanlı güvenlik ile birlikte yüksek dinamizmdir.

 C-Leg kendini gerçek zamanda taleplerinize göre ayarlar;

 Tabi ki yeni C-Leg'lerde de şimdiye kadarki C-Leg'lerde de kullanılmış olan değerli ve kendisini kanıtlamış olan C-Leg teknolojisi kullanılır. Akıllı diz eklemi sürekli olarak yürüyüşün hangi safhasında olduğunu algılar ve kendisini eş zamanlı olarak buna uyarlar. Diz açısı sezicisi, hareket safhasının dinamik ayarı için bilgileri ilgili adım uzunluğuna ve adım frekansına bağlı olarak gönderir.

 

Merdivenlerde veya kalabalıkta, yürüyüşe çıktığınızda ve sabah işe yetişmek için hızlı yürürken  C-Leg sistemi yürürken kendisini otomatik olarak her duruma uyarlar. Avantajlar: Düşme tehlikesi belirgin oranda azalır. Artık her adımınıza dikkat etmeniz gerekmez, enerjiyi tasarruf eder ve yaşamınızın önemli anlarına konsantre olabilirsiniz. C-Leg ile son derece güvenli ve ahenkli hareket edersiniz – Normal yürüyüş ile arasında neredeyse hiç fark hissetmeyeceksiniz ve çevreniz de neredeyse hiç fark etmeyecek. Daha fizyolojik olan hareket aynı zamanda vücudunuzu da korur. Özel mod (2. Mod) ile C-Leg'i ilave olarak kayak kayma veya bisiklet kullanma gibi özel bir aktiviteye ayarlayabilirsiniz.