Telefon

(0282) 673 69 10

Adres

Alipaşa Mah. 19 Mayıs Cd. No:8 Çorlu/Tekirdağ

Össur Unity Sistem Aktif Vakum Dizaltı Protezi

Össur Unity Sistem Aktif Vakum Dizaltı Protezi

Össur Unity Sistem Aktif Vakum Dizaltı Protezi

Össur’un sunduğu yeni Unity Vakum Sistemi ile dizlik kullanılmaksızın, kullanıcıların ürünü daha kolay bir şekilde kabullenmesini sağlayan, benzeri görülmemiş bir gelişim olan ileri düzey vakum süspansiyonu sağlanır. Üstelik, vakum pompası, Flex-Foot ayak modülünden bağımsız çalışarak, ayağın maksimum verim için en iyi şekilde hareket etmesini sağlar. Dizlik kullanılmadığından, diz eklemi hareket aralığında sınırlama olmaz ve vakum sistemi tek bir tuş ile hızlı ve kolay bir şekilde serbest bırakılabilir. 

Unity, vakumun ihtiyaç duyulan bölgeye - uzvun distal çevresine - uygulanması ile son derece etkin ve dizliksiz bir vakum süspansiyonu sağlarken, hacmin dengelenmesine yardımcı olur. Bu gelişmiş distal vakum sistemi, geleneksel diz üstü vakum yöntemlerinin çözülememiş sorunu olan proksimal vakum sızıntısı ve delinme risklerini en aza indirir Unity vakum sistemi, ıcecross Seal-ın V silikon linerinin başarısı kanıtlanmış teknolojisine dayanmaktadır. Sıkı tutuş ve konfor için yumuşak distal uç, hava geçirmez bir contanın altında yer almaktadır. Bu conta, basıncı eşit bir şekilde dağıtarak güdüğe tam uyum sağlar ve rahatsız edici basınç artışlarını engeller. Contanın üzerinde bulunan patentli dalga tasarımı sayesinde, diz eklemi serbestçe hareket edebilir. Ve Össur’un özel silikon karışımları, hassaslaşmış cildiniz için üstün konfor ve koruma sunar.

Unity, dizlik hissi ve kısıtlamaları olmaksızın vakumlu süspansiyonun güvenliğini ve bağımsızlığını sunar. Össur'un bu gelişmiş sistemi, hacim dalgalanmalarını etkili bir şekilde çözer ve Flex-Foot teknolojisi ile tamamen uyumludur.

·         Dizlik gerekmez: Daha yüksek hareket kabiliyeti ve kullanıcı toleransı

·         Etkili hacim dengeleme

·         Basit tasarım: Hızlı ve kolay oluşan/bırakılan vakum

·         Bağımsız pompa: Risksiz şok fonksiyonu

·         Hafif: Sistemin tamamı yalnızca 130 g ağırlığında

Unity, yumuşak doku hacminin stabilize edilmesine ve sonuç olarak daha etkin bir süspansiyonun sürdürülmesine yardımcı olan distal vakum oluşturma kapasitesi ile benzersizdir.

Bu tasarım, daha geleneksel diz üstü vakum yöntemleri ile ilişkili proksimal vakum kaçağı ve delinme risklerini en aza indirir.
Dizlik kullanılmadığından dolayı, hareket aralığında sınırlama olmaz ve vakum tek bir düğmeye dokunarak hızlı ve kolay bir şekilde serbest bırakılabilir