Telefon

(0282) 673 69 10

Adres

Alipaşa Mah. 19 Mayıs Cd. No:8 Çorlu/Tekirdağ

OttoBock Aerolink sistem Dizaltı Protezi

OttoBock Aerolink sistem Dizaltı Protezi

OttoBock Aerolink sistem Dizaltı Protezi

Transtibial amputasyondan sonra, aktif kişiler mobil ve özgür bir yaşantı sürdürebilmek adına hangi protez sisteminin onlar için en iyi olduğunu öğrenmek isterler. Kullanıcının rahat etmesi ve güdüğün soket içinde güvenle durmasının yanında günlük yaşantıda maksimum mobilite en önemli gereksinimlerdir.

AeroLink vakum sistemi ile transtibial amputeler için bu faydaları sağlayacak bir teknoloji geliştirdik. Bu teknoloji, bir yandan kullanıcının güdüğünün rahat bir şekilde sokete oturmasını sağlarken, dizlik kullanılmamasının sayesinde bir yandan da daha fazla hareket özgürlüğü sunar. Dizlik kullanılmaması daha önceden çok fazla efor sarferederek yapabildiğiniz hareketleri daha rahat yapmanızı sağlar. Diz çökmek, rahat bir şekilde oturmak; bu yeni geliştirilen mobilitenin size kazandıracağı avantajlardan sadece birkaç tanesidir. Aerolink, ince yapısı sayesinde, bacaklarınızı uzaatığınızda pantolonun altından neredeyse hiç gözükmez bu sayede kıyafetleriniz  daha şık duracaktır.

Nesa Ortopedi bünyemizdeki  teknisyeniniz size sistemin bileşenlerini ayrı ayrı açıklayacak ve sistemin Harmony ile birlikte kullanılmasında ortaya çıkan aktif vakum sistemini de anlatacaktır.