Telefon

(0282) 673 69 10

Adres

Alipaşa Mah. 19 Mayıs Cd. No:8 Çorlu/Tekirdağ

SYMBIONIC Biyonik Diz Eklemi

SYMBIONIC Biyonik Diz Eklemi

SYMBIONIC Biyonik Diz Eklemi

Össur tarafından sunulan en gelişmiş Biyonik Teknoloji olan SYMBIONIC LEG 3, mikro işlemcili diz ile proaktif ayak bilek fleksiyonuna sahip motorlu mikro işlemcili ayak bileğini bir araya getiren yeni nesil entegre protezdir. SYMBIONIC LEG 3, kullanıcıların yürüme sırasında protezleri için yürüme tarzını adapte etmelerine veya protezlerinden ödün vermelerine gerek kalmadan daha yüksek güvenlik, simetri ve özgüven sunmak üzere tasarlanmıştır.

Önemli özellikler

·         Takılma ve düşme riskini azaltmaya yardımcı olan motorlu başparmak kaldırma ve tökezleme kurtarma özelliği ile kullanıcı güvenliğini artırmak üzere tasarlanmıştır.

·         Uyumlu yerden yüksekliğe imkan vererek, protez teknisyeninin kullanıcının doğal uzuv boyuna göre daha iyi uyum sağlamasına izin verir. Kolay sallanma başlangıcı ile birlikte SYMBIONIC LEG 3, yürüme sırasında daha yüksek simetriyi teşvik eder ve daha doğal bir yürüyüşün yeniden kazanılmasına yardımcı olur.

·         Benzersiz akıllı zemin uyum yetenekleri ile SYMBIONIC LEG, çim, eğimli veya engebeli zemin gibi zeminlerde yürürken stabilite sağlayarak kullanıcının özgüvenini artırır. Bu da kullanıcının, her adımını tamı tamına izlemeksizin daha kolay yürümesine imkan verir.

·         Dizi tam ekstansiyonda kilitlemek ve belirli koşullarda güvenliği ve konforu artırmak için ekstansiyon kilit mekanizması.

SYMBIONIC LEG 3, daha iyi stabilite, daha geniş duruş fleksiyon aralığında daha fazla destek ve daha hızlı, tutarlı sallanma ekstansiyonu için artık daha güçlü bir diz aktüatörü ve yeni bir kinematik sensör içeriyor.